Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Naborówiec - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

79 500 zł851 m² 93,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej. Działka z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę mieszkaniową na podstawie decyzji o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Joniec

Joniec(Naborówiec + 14 km)

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom dodatkowe informacje: typ zabudowy: wolnostojący Typ własności: własność Stan domu: bardzo dobry Materiał budowlany: drewno Technologia wykonania: drewniana Standard: bardzo dobry Typ podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

13 600 000 zł3 500 m² 3 885,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:10 133 m²

Oferuje na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni 3 000 m , doskonale dostosowany do działalności handlowo-magazynowej oraz ekspozycyjnej. Charakterystyka nieruchomości: hala.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Zakroczym

Zakroczym(Naborówiec + 10 km)

1 683 450 zł11 223 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| zgodnie z planem miejscowym nieruchomość znajduje się na terenie pod zabudowę produkcyjną, usługową, składy i magazyny, w drugiej linii od trasy na Gdańsk, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

876 892 zł8 226 m² 106,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość jest zlokalizowana w regularnej zabudowie wsi Nowe Polesie, w gminie Leoncin, przy asfaltowej drodze.Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

96 180 zł1 145 m² 84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży: atrakcyjna Działka pod Budowę Domu Jednorodzinnego Lokalizacja: okolice Płońska Powierzchnia działki: 1145 m Cena: 112 000 pln Opis Nieruchomości: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Palmiry

Palmiry(Naborówiec + 24 km)

3 780 000 zł18 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 18 000m2, położona w miejscowości Palmiry (gmina Czosnów) przy trasie Gdańskiej.Na nieruchomość składają się 3 działki ewidencyjne. Większa część.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł684,90 m² 3 942,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 642 m²

Szukasz przestrzeni, która daje maksymalną swobodę, skrywając potencjał otwierający wiele drzwi? Chcesz solidnej bazy pod Twój pomysł na biznes, ale zależy Ci również na świetnej lokalizacji?.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Czosnów

Czosnów(Naborówiec + 19 km)

384 420 zł1 290 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z mpzp Cząstków Mazowiecki/ Kaliszki - idealne pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż oferuję działki budowlane o powierzchni od 1290 m2 do 1800 m2, położone na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sochocin

Sochocin(Naborówiec + 23 km)

850 000 zł127 m² 6 692,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Sochocin, idealny dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Nasielsk

Nasielsk(Naborówiec + 24 km)

435 000 zł61 m² 7 131 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedania dom w bliskiej okolicy Nasielska, bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja pkp w pobliżu - 900 m). Spokojna i cicha okolica, idealna do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij