Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Naborówiec – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

79 500 zł851 m² 93,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej. Działka z możliwością uzyskania pozwolenia na zabudowę mieszkaniową na podstawie decyzji o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Bolęcin

Bolęcin(Naborówiec + 20 km)

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane Bolęcin dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja: brak Prąd: do 100m Gaz: jest Woda: do 100m Kształt działki: prostokąt Typ drogi: szutrowa Typ ogrodzenia: brak.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Daglezji

Powązki(Naborówiec + 25 km)

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| w piątek10.04.2026r jest odnowienie granic i po nim zostanie dopiero złożony wniosek do UG Leszno w sprawie podziału i ustalona cena m.kw. poszczególnych działek. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Drozda

Skierdy(Naborówiec + 23 km)

1 662 000 zł6 282 m² 264,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam kompleks 4 działek budowlanych o powierzchni 6282m w miejscowości Skierdy, ul. Drozda Dla nieruchomości uzyskano pozwolenia na budowę 4 nowoczesnych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szymanówek

Szymanówek(Naborówiec + 24 km)

510 000 zł3 300 m² 154,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy przepiękną działkę budowlaną położoną we wsi Szymanówek (gmina Leszno) na skraju Puszczy Kampinoskiej, na terenach przeznaczonych pod ekstensywną zabudowę mieszkaniową. Gwarantuje to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Szczytniki

Szczytniki(Naborówiec + 10 km)

7 200 000 zł74 781 m² 96,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Szczytniki, w gminie Załuski, przy trasie dk7. Teren ma ogromny potencjał inwestycyjny, z przeznaczeniem podstawowym na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kampinos

Kampinos(Naborówiec + 25 km)

183 000 zł1 044 m² 175,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na oględziny nieruchomości. Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej działki budowlanej w Kampinosie!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przyborowice Górne

Przyborowice Górne(Naborówiec + 7 km)

99 000 zł1 250 m² 79,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1250 m - Przyborowice Górne, gmina Załuski, pow. płoński Cena: 99 000 zł Powierzchnia: 1250 m Wymiary: 30 m (front) x 43 m Lokalizacja: przyborowice Górne,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Korfowe

Korfowe(Naborówiec + 23 km)

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

1000m działka budowlana w intrygującym kształcie, położona we wsi Korfowe gm Leszno tuż pod Puszczą Kampinoską z doskonałym dojazdem. Dokładne wymiary nieruchomości zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna uzbrojona Pomiechowo

Pomiechowo(Naborówiec + 17 km)

120 000 zł1 522 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Pomiechowie położna w najbliższym sąsiedztwie rzeki Wkry w pobliżu jej ujścia do Narwi na malowniczej łące nadrzecznej! Możliwość wbudowania domu mieszkalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Lipowa

Skierdy(Naborówiec + 23 km)

1 360 000 zł20 000 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka siedliskowa z ogromnym potencjałem, tylko 11 km od granicy Warszawy! Skierdy, gmina Jabłonna 2 ha, mpzp pod usługi turystyki, sportu i rekreacji. Wyjątkowe miejsce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij